ВІДГУК

ПРО НОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ

Команда проєкту Uni-Biz Bridge від UGEN пропонує викладачам долучитися до нового вебінару "Нові інструменти для викладання", котрий відбудеться 23 липня о 15:00. Вебінар проходитиме на платформі Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація.

ЧОМУ НЕ МОЖНА ПРОСТО ЗАГУГЛИТИ?

6 серпня відбудеться вебінар "Чому я не можу просто загуглити?" ("Why Can’t I Just Google It?"). Вебінар проходитиме у Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація. Організатор заходу - Choice/ACRL (видавничий осередок Асоціації університетських та наукових бібліотек підрозділу Американської бібліотечної асоціації).

ІНСТРУМЕНТИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОРОЗВИТКУ ДЛЯ ПЕДАГОГА

На порталі Всеосвіта для педагогічних працівників та здобувачів освіти опубліковано запис вебінару "Формування компетентностей сучасного педагога: інструменти професійного саморозвитку". Вебінар доступний для перегляду безкоштовно.

НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ ЯК ДІЄВА ОСВІТНЯ ПАРАДИГМА

На сайті Times Higher Education опублікована стаття Кевінії Ченг "Вчимося вчитися: перетворюємо студентів на ефективних людей, які навчаються впродовж усього життя" ("Learning to learn: developing students into effective lifelong learners"). У ній авторка окреслює інституційний підхід до розвитку здатності студентів навчатися впродовж життя.

RESEARCH4LIFE: ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ДІЄ ДО КІНЦЯ 2024 РОКУ

Шановні колеги, нагадуємо: Міністерство освіти і науки України інформує, що безоплатний доступ до ресурсів платформи Research4Life був продовжений для українських науковців та освітян до кінця 2024 року! Більшість контенту Research4Life є доступною за умови обов'язкової реєстрації на платформі.

ДОТРИМАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ЕТИКИ В ОНЛАЙН-ПРОСТОРІ

На порталі Всеосвіта для науково-педагогічних / педагогічних працівників та здобувачів освіти опубліковано запис вебінару "Стратегії уникнення порушень академічної доброчесності в онлайн-просторі". Вебінар доступний для перегляду безкоштовно.