
Шановні колеги, науковці! Нагадуємо про те, що для академічної спільноти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова діє відкритий доступ до низки авторитетних освітньо-дослідницьких ресурсів, серед яких:
Шановні колеги, науковці! Нагадуємо про те, що для академічної спільноти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова діє відкритий доступ до низки авторитетних освітньо-дослідницьких ресурсів, серед яких:
У травні фахівці Державної науково-технічної бібліотеки України запрошують дослідників долучитися до низки нових онлайн-вебінарів, присвячених актуальним темам у сфері наукових досліджень, управління даними, міжнародної співпраці та наукометрії.
На порталі Всеосвіта для викладачів, педагогічних працівників та авторів освітнього контенту опубліковано запис вебінару "Якісний освітній контент: від штучності до унікальності". Вебінар доступний для перегляду безкоштовно.
На сайті Times Higher Education представлено велику тематичну добірку статей "Запровадження генеративного штучного інтелекту в університетську освіту. Як використовувати ГШІ для покращення викладання, переосмислення оцінювання та підготовки студентів до роботи зі штучним інтелектом" ("Bringing GenAI into the university classroom. How to use GenAI to improve teaching, rethink assessment and equip students for an AI-driven workplace"). Матеріали покликані допомогти краще зрозуміти, як використовувати ГШІ для вдосконалення освітнього процесу, оновлення підходів до оцінювання та підготовки студентів до викликів сучасного ринку праці.
Видавництво Bentham Science надає українським ЗВО та науковим установам продовжений безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів до 31 грудня 2025 року.
Шановні колеги, науковці! Чи знали ви, що Research4Life надає доступ до понад 12 000 академічних ресурсів у галузі права та соціальних наук? Якщо вас цікавить, як розширити свої знання, покращити навички інформаційного пошуку й дізнатися більше про можливості академічного публікування, обов’язково перегляньте запис вебінару від Research4Life: "Maximizing Scholarly Legal Resources via Research4Life" ("Максимальне використання наукових юридичних ресурсів через Research4Life"). Цей інструмент стане в нагоді всім, хто займається науковими дослідженнями, викладанням чи навчанням у правовій галузі або суміжних дисциплінах.