На Ютуб каналі національного проєкту з медіаграмотності ФІЛЬТР опубліковано запис освітньої лекції на тему "Стандарти журналістики". Лектором виступив Отар Довженко - медіаексперт, викладач, креативний директор ГО "Львівський медіафорум", член Незалежної медійної ради.

Шановні колеги, науковці! На сайті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова було оновлено структуру сторінки НАУКОВІ ЗБІРНИКИ.

Шановні колеги, науковці! Фахівці Clarivate пропонують долучитися до онлайн вебінарів, які відбудуться найближчим часом. Нагадуємо: вебінари безкоштовні, українською мовою у Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація. Також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Шановні колеги, науковці! На сайті Українського Інституту Науково-технічної Експертизи Та Інформації розміщено запис науково-практичного семінару "Відкрита наука і штучний інтелект: сучасні виклики та можливості для освіти і наукових досліджень". Спікерка – Валентина Коваленко, канд. пед. наук, ст. досл., провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Запис семінару доступний для перегляду безкоштовно.

Державна науково-технічна бібліотека України запрошує науковців долучитися до безкоштовного онлайн-вебінару "PKP: Новини розвитку програмного забезпечення для академічних публікацій" ("PKP’s Development News Webinar"). Захід орієнтований на усіх, хто зацікавлений у розвитку програмного забезпечення для академічних публікацій, а також буде цікавим для користувачів програмного забезпечення з відкритим кодом від PKP: Open Journal Systems (OJS), Open Monograph Press (OMP) і Open Preprint Systems (OPS).

На сайті Times Higher Education опублікована стаття "Ефект Золотоволоски: пошук "найнеобхіднішого" в епоху ШІ", котра висвітлює погляд на те, як саме штучний інтелект може використовуватися студентами під час пошуку інформації, написання робіт, надання відповідей у тестах з кількома варіантами відповідей, пошуку наукових статей, генерації власних ідей у навчальному процесі тощо.

Фільтр матеріалів за датою не відображає у переліку одразу всі дати. Це відбувається по мірі того, як матеріали з'являються на сторінці при натисканні кнопки «ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ МАТЕРІАЛІВ».
10 грудня 2024

ОСВІТНЯ ЛЕКЦІЯ "СТАНДАРТИ ЖУРНАЛІСТИКИ"

На Ютуб каналі національного проєкту з медіаграмотності ФІЛЬТР опубліковано запис освітньої лекції на тему "Стандарти журналістики". Лектором виступив Отар Довженко…
10 грудня 2024

НОВІ ДОСТУПНІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Шановні колеги, науковці! Фахівці Clarivate пропонують долучитися до онлайн вебінарів, які відбудуться найближчим часом. Нагадуємо: вебінари безкоштовні, українською мовою у…
06 грудня 2024

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АКАДЕМІЧНИХ ПУБЛІКАЦІЙ

Державна науково-технічна бібліотека України запрошує науковців долучитися до безкоштовного онлайн-вебінару "PKP: Новини розвитку програмного забезпечення для академічних публікацій" ("PKP’s Development…
02 грудня 2024

НАУКОВІ ЗБІРНИКИ УДУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА

Шановні колеги, науковці! На сайті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова було оновлено структуру сторінки НАУКОВІ ЗБІРНИКИ.
26 листопада 2024

ВІДКРИТА НАУКА ТА ШІ: ТАНДЕМ ДЛЯ ОСВІТИ І ДОСЛІДЖЕНЬ

Шановні колеги, науковці! На сайті Українського Інституту Науково-технічної Експертизи Та Інформації розміщено запис науково-практичного семінару "Відкрита наука і штучний інтелект:…
19 листопада 2024

БАЛАНС ШІ ТА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

На сайті Times Higher Education опублікована стаття "Ефект Золотоволоски: пошук "найнеобхіднішого" в епоху ШІ", котра висвітлює погляд на те, як…
14 листопада 2024

ЯК ЛЕГКО ТА ЯКІСНО ОПАНУВАТИ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ?

Штучний інтелект продовжує розвиватися, він допомагає оптимізувати процеси та пришвидшувати виконання рутинних завдань у різних сферах діяльності. Тому, щоб навчити…
14 листопада 2024

EMERGING THEMES - НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ВІД SCOPUS AI

Scopus AI представляє академічній спільноті Emerging themes - нову функцію, створену, щоб змінити підхід до наукових відкриттів та управління інформацією…