ВІДГУК
 
 
ВИДАВНИЧІ ПЛАТФОРМИ
 
 
ico
ELSEVIER
Одна з найбільших видавничих компаній світу, яка щорічно публікує близько чверті всіх статей, що видаються у наукових журналах.
Заснована у 1880 році в Амстердамі (Нідерланди).
 
 
ico
SPRINGER
Це міжнародна видавнича компанія, що спеціалізується на підготовці та випуску академічних журналів та книг природничо-наукового спрямування.
ico
WILEY
Міжнародне видавництво, що спеціалізується на випуску академічних видань. Видає книги, журнали,
енциклопедії у друкованому та електронному вигляді, надає доступ до своїх продуктів та послуг для професіоналів, студентів і викладачів вищої школи, дослідників, учених.
ico
SAGE PUBLISHING
Це незалежна видавнича компанія, заснована у 1965 році. Видає понад 1000 журналів, понад 800 книг на рік. Комерційне видавництво, яке випускає наукові видання та електронний контент, що охоплюють бізнес, гуманітарні науки, соціальні науки,
наукові технології та медицину.
 
 
 
ico
BENTHAM SCIENCE
Є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.
 
 
 
ico
DE GRUYTER
Німецьке наукове видавництво, що спеціалізується на академічній літературі. Сфера видавничої діяльності охоплює видання книг з мистецтва, історії, археології, теології, філософії, біології, хімії, лінгвістики, літератури, математики, фізики, а також права і медицини. Крім того, видавництво також займається випуском тематичних багатотомних, орієнтованих на професіоналів, серій.
 
 
 
ico
ONLINE-КОНДОР
Бібліотека повних текстів книг Видавничого дому «Кондор». Бібліотека оновлюється один раз на квартал. На період з 1.04.2024 по 31.03.2025 р. передплачено розділ «Гуманітарна література». Для отримання доступу до текстів оберіть функцію «ВХІД»: логін Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; пароль Kjh24Uyt20.
 
 
АГРЕГАТОРИ НАУКОВОГО КОНТЕНТУ
 
 
ico
RESEARCH4LIFE
Одна з найбільших у світі колекцій науково-технічної літератури, яка надає онлайн-доступ до академічного та професійного рецензованого вмісту таких напрямів як: охорона здоров’я, сільське господарство, навколишнє середовище, прикладні науки, юридична інформація, тощо.
ДОСТУП ДО ПОРТАЛУ ДІЄ ДО КІНЦЯ 2024 РОКУ.
 
ico
EBSCO
Є провідним постачальником дослідницьких баз даних, електронних журналів, передплати журналів, електронних книг та послуг пошуку для бібліотек усіх видів.
 
 
ico
STATISTA
Це глобальна платформа бізнес даних, що містить статистику та факти у 170 галузях та 150+ країнах світу.
 
ico
PROQUEST
Колекції ProQuest охоплюють усі дисципліни та різноманітні типи вмісту, необхідні дослідникам. Компанія надає програми та продукти для бібліотек, забезпечує доступ до вмісту, включаючи дисертації, тези, електронні книги, газети, періодичні видання, історичні колекції, державні
архіви, архіви культури та інші зведені бази даних.
 
ico
BASE
Bielefeld Academic Search Engine - одна з найбільших у світі систем, спеціалізованих на пошуку наукових публікацій відкритого доступу в Інтернеті, створена бібліотекою Білефельдського університету. Пошуковик збирає відкриті метадані з інституційних репозитаріїв та інших академічних цифрових бібліотек, які застосовують Протокол Ініціативи відкритих архівів для збирання метаданих (OAI-PMH), а потім нормалізують та індексують дані для пошуку.
 

До ресурсів такого рівня може надаватися тестовий доступ, також можна отримати персональне новинне інформування від видавництв.