СЕРЕД КОЛЕКЦІЙ, ПРЕДСТАВЛЕНИХ У ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ:
Цифровий архів видання «Педагогічні кадри (2021 - )
Одним із напрямків роботи Наукової бібліотеки є збереження документів, що мають відношення до історії університету, та спрощення доступу до них. Таким джерелом є архів газети «Педагогічні кадри» - корпоративного видання університету, що відображав основні аспекти внутрішнього життя, важливі офіційні документи та звіти, новини про події, що відбувалися у його межах. Архів містить біля 1200 документів за 1956-2015 рр.
Цифрова колекція «Рідкісні видання з фонду Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова» (2018 - )
Під час процесу ретрокаталогізації фонду рідкісних видань бібліотеки було знайдено багато видань, електронних версій яких у світових зібраннях досі не існує. З метою надання до них вільного доступу усім зацікавленим особам було започатковано цей проект.
Цифрова колекція «Шевченкіана у фондах Наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова» (2014 - )
До 200-річного ювілею Т. Г. Шевченка у співпраці з ТОВ «Спеціалізований центр БАЛІ» (СЦ БАЛІ) за участю ТОВ «Електронні архіви України» (ТОВ ЕЛАУ) було здійснено проект, результатом якого було переведення в електронну форму творів Великого Кобзаря та рідкісних видань про його життя та діяльність.
Цифрова колекція Михайло Драгоманов - видатний діяч України (2011- )
Метою проекту було створення інформаційно-бібліотечних ресурсів, присвячених життю і діяльності М.П. Драгоманова та забезпечення вільного доступу до них широкому колу користувачів.
Детальніше з цими колекціями можна ознайомитися на сторінці Проєкти. Партнери.
Окремо зберігаються персональні колекції П. О. Орлика та С. А. Гальченка, праці викладачів університету, автореферати та дисертації, захищені в Університеті (див. «Електронний архів авторефератів та дисертацій»).
Книжкові виставки.
З метою наочного представлення фонду бібліотеки, рекомендації найбільш змістовних публікацій, працівники відділів обслуговування створюють тематичні віртуальні книжкові виставки.