ВІДГУК
 
 
ico
ORCID (Open Researcher and Contributor ID) – некомерційний проєкт для створення та підтримки реєстру унікальних ідентифікаторів дослідників, прозорого та повного способу представлення результатів науково-дослідницької діяльності. Обліковий запис ORCID включає в себе інформацію про дослідника: прізвище, ім’я, електронну адресу, місце роботи, розширену інформацію про дослідницьку діяльність.
 
ico
AUTHORID SCOPUS – авторський профіль в базі даних Scopus, що формується автоматично після появи хоча б однієї статті науковця в базі.
• Інструкція з керування профілем автора в Scopus.
• Інструкція користувача щодо пошуку індексу SNIP (Scopus).
 
ico
WEB OF SCIENCE RESEARCHERID – міжнародна система персональної ідентифікації авторів наукових публікацій. Профілі ResearcherId об’єднані, щоб послуговуватися всіма можливостями систем. Профіль вченого використовується для ідентифікації автора в міжнародних базах даних наукових публікацій, зокрема, в Web of Science, дозволяє представити в ньому різні варіанти написання прізвища латиницею, сформувати список власних публікацій, як включених в базу даних Web of Science, так і тих, що не увійшли до неї, визначити власні наукометричні показники, асоціювати свій профіль з ORCID.
• Профіль дослідника у Web of Science: інструкція зі створення та керування.
 
ico
GOOGLE SCHOLAR (GOOGLE АКАДЕМІЯ) – безкоштовна спеціалізована пошукова система, що надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті та автоматично обрахувати деякі наукометричні показники.
• Google Scholar: інструкція з використання.
 
ico
НАУКОВЦІ УКРАЇНИ – інформаційний блок порталу Наука України: доступ до знань, систематизований за галузями знань, науковими ступенями і званнями, регіонами, відомчим та інституційним підпорядкуванням; реєстр науковців України, призначений для проведення пошуку наукових видань і публікацій українських вчених.