ico
НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕПОЗИТАРІЙ
АКАДЕМІЧНИХ ТЕКСТІВ

Українська загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти. Основною метою Національного репозитарію є сприяння розвитку освітньої, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності шляхом поліпшення доступу до академічних текстів та сприяння академічній доброчесності.
 
ico
ARXIV
Найбільший відкритий архів електронних публікацій наукових статей та їх препринтів з фізики, математики, астрономії, комп’ютерних наук, біології тощо. Підтримується бібліотекою Корнельського університету.
 
 
ico
CORE
Найбільший агрегатор відкритих наукових публікацій у світі. Надає доступ до наукового контенту від постачальників даних з усього світу, включаючи видавництва, інституційні та тематичні репозитарії, що підтримують політику відкритого доступу.
 
 
ico
OPENDOAR
Каталог репозитаріїв відкритого доступу, в якому можна шукати і переглядати тисячі зареєстрованих репозитаріїв за різними ознаками, такими як місцезнаходження, програмне забезпечення або тип матеріалів, що зберігаються.
 
 
ico
REGISTRY OF OPEN
ACCESS REPOSITORIES

Реєстр репозитаріїв відкритого доступу - міжнародна база даних-пошуковик, у якому індексується час створення, локалізація інституційних репозитаріїв відкритого доступу та кількісні показники їхнього вмісту.
 
 
ico
ZENODO
Універсальний репозитарій з відкритим доступом, який дозволяє науковцям депонувати дослідницькі статті, набори даних, дослідницьке програмне забезпечення, звіти та будь-які інші цифрові артефакти, пов’язані з дослідженнями. Для кожного подання створюється постійний ідентифікатор цифрового об'єкта (DOI), що дає змогу легко цитувати збережені елементи.