ВІДГУК
 
 
РЕСУРСИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
 
 
ico
МУЗЕЙ ХАНЕНКІВ
Музей Ханенків – чільний музей світового мистецтва в Україні. Музей презентує найзначніші колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу в Україні. Сайт музею адаптований для перегляду людьми з порушеннями зору.
 
ico
МУЗЕЙ У ТЕМРЯВІ
Перший в Україні музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. На сайті музею є корисна інформація про незрячих людей та людей з порушеннями зору.
 
 
ico
БЕЗБАР’ЄРНА УКРАЇНА
Проєкт було створено з метою практичного розв’язання питань адаптації наявних об’єктів архітектурного середовища, спортивної та транспортної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
 
 
ico
УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ІНВАЛІДІВ
Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська Спілка Інвалідів». Осередок займається впровадженням іноватики в галузі освіти, культури, соціального захисту, інформаційних технологій, працевлаштування та ін. Свою діяльність поширює на територію Львова і всієї України. Сайт організації адаптований для перегляду людьми з порушеннями зору.
 
ico
ДОСТУПНО. UA
Проєкт висвітлює життя людей з інвалідністю та розвінчує міфи про них. Також поширює тренд доступності в Україні, нормалізує сприйняття інвалідності у суспільстві та мотивує до активного життя.
 
ico
ЛІХТАР
Онлайн бібліотека аудіокниг "Ліхтар" - це спроба полегшити життя як людям із тотальною втратою зору, так і частково незрячим. В бібліотеці використовується не тільки озвучення "Анатоль", яке є наразі найкращим озвученням машинного мовлення, а й текст високої контрасності, щоб людям, які втратили зір не повністю, було максимально зручно.
 
ico
СЛУХАЙ
Це перша безкоштовна онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою. Проєкт створює аудіокниги українською, поширює сучасну та класичну літературу. На платформі можна знайти понад 100 творів прози і поезії тільки українського авторства.
 
 
ico
ГЕНЕРАЦІЯ УСПІШНОЇ ДІЇ
Основною метою діяльності організації є реалізація і захист прав та основоположних свобод людей з інвалідністю по зору, сприяння їх повному включенню до всіх сфер життя суспільства. На сьогоднішній день організація має представництво у 20 регіонах України і об’єднує біля 200 людей з інвалідністю по зору, які є фахівцями і спеціалістами у різних галузях.
 
 
ico
ENABLEME UA
Повний сучасний довідник з будь-яких питань інвалідності та дружнє ком'юніті для українців з ментальними розладами, хронічними захворюваннями та різними групами інвалідності.
 
 
ico
НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ
ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Асамблею створено 22 вересня 2001 року з метою об’єднання громадських організацій, членами яких є люди з інвалідністю, узгодження дій та консолідація їх зусиль, спрямованих на поліпшення становища осіб з інвалідністю в Україні, сприяння захисту їх конституційних прав, підвищенню їх ролі і соціального статусу у суспільстві.
 
ico
FIGHT FOR RIGHT
Правозахисна громадська організація людей з інвалідністю, яка працює задля дотримання прав людей з інвалідністю в Україні.
 
 
ico
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Основними завданнями Фонду є: фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю в Україні; забезпечення в межах своїх повноважень реалізації заходів щодо зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема створення робочих місць.
 
ico
ДІЯ. ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Категорія порталу Дія.Безбар'єрність. Як держава може допомогти з медициною, роботою та можливостями для людей з інвалідністю.
 
 
ico
АСОЦІАЦІЯ
ІНКЛЮЗИВНОЇ КРАЇНИ

Це фонд, який представляє інтереси людей з інвалідністю в Україні та втілює ідеї інклюзії в українському суспільстві.
 
 
ico
ПРАЦЮЙ!
Проєкт "Працюй!" - це соціальний проєкт, який покликаний допомогти людям з інвалідністю в швидкому пошуку роботи, а також допомогти роботодавцям розвивати в своїх компаніях політику рівності та інклюзивності.