ВІДГУК
 
 
Якщо читачі Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова не знайшли потрібного документа у її фонді, вони мають можливість звернутися до Міжбібліотечного абонементу (МБА). Працівники цієї служби спробують знайти і замовити затребуване видання у бібліотечних закладах або інших інформаційних установах країни.

Документи через МБА видаються за оформленими запитами в освітницьких та наукових цілях. Отримані по МБА видання не видаються додому, ними можна користуватись виключно в читальному залі №1.

Всі додаткові відомості щодо оформлення запитів по МБА можна отримати у Читальному залі №1 головного корпусу університету (вул. Пирогова 9).

Телефон міжбібліотечного абонементу: (044) 239-30-03; (044) 239-30-22.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
За допомогою сервісу ЕДД віддалені користувачі мають можливість отримати електронну копію статей, уривків з книг, фрагментів документів, які зберігаються на електронних носіях, документів з повнотекстових баз даних із документного фонду Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Ви можете отримати електронні копії статей, фрагментів видань з бібліотечного фонду Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Загальний обсяг кожного запитуваного документа не може перевищувати 25 сторінок.
 
ТЕХНОЛОГІЯ РОБОТИ СЛУЖБИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДОСТАВКИ ДОКУМЕНТІВ НБ УДУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА
 
 1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.
Для одержання електронних копій документів необхідно відправити окрему заповнену форму замовлення на кожний запитуваний документ.
 
 2. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.
Після отримання замовлення й перевірки наявності необхідного джерела у фонді НБ Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, замовника повідомляють про можливість/неможливість виконання замовлення. Замовник підтверджує своє замовлення або відмовляється від його виконання. Додаткові побажання замовника обумовляються окремо.
 
 3. ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення від 3 до 5 днів (залежить від ступеня складності). Копії електронних документів можуть бути представлені у форматах PDF або JPG.
 
 4. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ.
Виконане замовлення доставляється замовникові на адресу його електронної пошти.
 
Отримані з Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова електронні копії документів дозволяється використовувати лише для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям.
Бібліотека зобов'язується не розголошувати відомості про замовника, зроблених їм замовленнях відповідно до міжнародних правових норм про захист прав особистості, крім випадків, коли такі відомості запитуються офіційними державними органами й передача їх регулюється законодавством України.
 
 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ ЕДД

Відомості про замовника

Відомості про документ