Міністерство освіти і науки України повідомляє, що у 2025 році заклади вищої освіти та наукові установи України продовжать користуватися безоплатним доступом до провідних міжнародних електронних наукових ресурсів і баз даних. Це стало можливим завдяки підтримці міжнародних партнерів, серед яких Clarivate, Elsevier, Research4Life та Bentham Science.
Науково-дослідна спільнота України матиме змогу працювати з різноманітними інструментами, сервісами та освітніми платформами, що пропонують зазначені компанії: Derwent Innovation та InCites Benchmarking & Analytics (Clarivate), ScienceDirect, Scopus, Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional (Elsevier), колекції Hinari, AGORA, ARDI, GOALI, OARE (Research4Life), а також Open Publishing (Bentham Science). Міжнародні партнери продовжать надавати допомогу Україні через залучення провідних експертів, організацію наукових заходів (вебінарів, конференцій) та можливість безоплатної публікації статей українських науковців у найпрестижніших світових виданнях.
Зокрема нагадуємо про те, що академічна спільнота Українського державного університету імені Михайла Драгоманова також матиме безоплатний доступ до провідних наукових ресурсів та наукометричних баз даних, серед яких:
➤ WEB OF SCIENCE (Реєстрація з IP адрес університету)
➤ SCOPUS (Реєстрація з IP адрес університету)
➤ SCIENCE DIRECT (Реєстрація з IP адрес університету)
➤ SPRINGER NATURE (Реєстрація з IP адрес університету)
Ознайомитися з цими ресурсами та отримати додаткову інформацію щодо роботи з ними можна на нашому сайті за покликаннями:
👉 КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ