ВІДГУК

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС ELSEVIER: НОВІ ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ

Фахівці компанії Elsevier інформують: відтепер для користувачів доступні нові опції та функціонал при створенні та використанні власного облікового запису.

Відтепер нові користувачі мають змогу створити свій обліковий запис безпосередньо з будь-якого продукту Elsevier. Для цього необхідно перейти на сайт Mendeley або ScienceDirect і натиснути кнопку "Створити обліковий запис" або "Зареєструватися". Після заповнення відповідних полів форми, користувач отримає доступ до більшості сервісів Elsevier, таких як: ScienceDirect, SciVal, Scopus, Sobotta, Mendeley, Pathway Studio, Reaxys, Researcher Academy та ін.

Вже зареєстровані користувачі тепер можуть використовувати облікові дані своєї установи або корпоративної мережі для доступу до необхідних продуктів Elsevier. Крім того, можна додати нові дані до існуючого облікового запису. Це робиться у декілька кроків:

• перейти на сайт ScienceDirect та увійти в систему за допомогою облікових даних установи / мережі;

• після повернення зі сторінки авторизації в установі ввести свою адресу електронної пошти та натиснути "Продовжити".

• ввести пароль від попереднього облікового запису Elsevier і натиснути "Продовжити та підключити".

➤ Докладніше про оновлений механізм користування обліковим записом Elsevier - на сторінці ДНТБ України Оновлення інформації про створення та використання облікового запису Elsevier.