ВІДГУК

Висловлюємо щиру подяку Борису Івановичу Гуменюку за подаровані примірники видання:

Гуменюк Б.І. Слово - зброя дипломата. К.: ДП "ГДІП", 2024, 208 с.

У книзі представлено роздуми Бориса Івановича Гуменюка - Надзвичайного і Повноважного Посла України у Республіці Кіпр (2003-2007 рр.; 2012-2019 рр.).

У виданні розкрито широкий спектр актуальних проблем України та міжнародних відносин, висвітлено авторське бачення їх вирішення. Ба більше, у цій збірці матеріалів проаналізовано проблематику українсько-російської війни, проведено історичні паралелі та продемонстровано візію післявоєнної України. Борис Іванович, як видатний дипломат, історик-міжнародник, професійно окреслює та акцентує ключові, актуальні теми зовнішньополітичної підтримки України, важливість злагодженої роботи державних інституцій для лобіювання державних інтересів на міжнародному рівні, необхідність поліаспектного удосконалення України вже зараз.

Автор надає практичні рекомендації та конкретні пропозиції щодо розвитку України загалом, покращення української дипломатичної освіти та служби зокрема.

ISBN 978-617-8240-05-9

Гуменюк Борис Іванович - професор, завідувач кафедри історії міжнародних відносин та гуманітарних студій Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Надзвичайний і Повноважний Посол, член Спілки слов'янських письменників України, Заслужений діяч науки і техніки України.