Бібліотека висловлює найщирішу подяку колективу Українського інституту за презентовані до фонду збірники антологій: Антологія української симфонічної мініатюри; Антологія української сучасної симфонічної мініатюри; Антологія "Київський авангард"; Антологія української камерної музики: Станкович. Іщенко. Бібік.

Український інститут — державна установа України, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Інститут заснований Кабінетом Міністрів України у 2017 році.

Антологія української симфонічної мініатюри.
Антологія презентує твори у формі симфонічної мініатюри від зародження українського симфонізму до сьогодення. Ці короткі яскраві твори підібрані таким чином, щоб їх легко можна було долучити до виступу симфонічного оркестру, виконавши у якості ефектного початку концерту або на «біс». Також вони самостійно утворюють цілісну програму, яка може бути виконаною в одному концерті.
У збірнику представлено 11 партитур десяти композиторів, які належать до різних стилів, напрямків та епох: класицизму, романтизму, модернізму, імпресіонізму, неофольклоризму, неоромантизму тощо.
Кожна партитура супроводжується музикознавчими анотаціями докторки мистецтвознавства Любові Кияновської трьома мовами: українською, англійською та німецькою. В текстах простежується життєвий і творчий шлях композиторів, а також наведений аналіз творів, що потрапили до збірника.

Антологія української сучасної симфонічної мініатюри.
Антологія представляє творчість двох визначних митців нашого часу. До неї увійшли партитури львівської композиторки Богдани Фроляк та київського композитора Євгена Петрова, який на момент виходу збірника служить у лавах Збройних сил України.
У двох томах представлено вісім композицій, створених з 2009 по 2023 рр.
Кожна партитура доповнена анотаціями музикознавиці Дзвенислави Саф’ян, представленими двома мовами - українською та англійською. У цих лаконічних нарисах висвітлено життя та творчість композиторів, а також запропоновано аналіз творів, включених до збірника.
Це видання слугує доповненням до Антології української симфонічної мініатюри та має на меті розширити цю хрестоматію, включивши до неї найновіші твори.
Цим виданням Український інститут продовжує систематичну репрезентацію української музичної спадщини у світі.

Антологія "Київський авангард".
Антологія "Київський авангард" – це друкований збірник партитур та партій, який представить творчий доробок музики композиторів-шістдесятників українській та закордонній фаховій аудиторії. Антологія вийде у 2020 році накладом 300 примірників одразу трьома мовами: українською, англійською та німецькою.
До збірки увійшли твори чотирьох українських композиторів-шістдесятників: Леоніда Грабовського, Віталія Годзяцького, Володимира Губи та Володимира Загорцева. У 1960-х роках ці митці були одними з перших в Україні, кому вдалось вийти за рамки радянської ідеологічно «правильної» музичної стилістики та звернутись до передових авангардних композиторських технік та концепцій, які активно розвивались у творчості західноєвропейських колег. Їхня творчість значно вплинула на формування сучасної композиторської школи в Україні.
Збірник складається з двох томів нот: твори для фортепіано і твори для ансамблів. Окрім партитур в антології представлені біографії композиторів та передмови, які розкриють ширший соціально-політичний контекст ХХ ст. в Україні. Велика кількість творів в антології набиралась з першоджерел і деякі вийдуть друком уперше.

Антологія української камерної музики: Станкович. Іщенко. Бібік.
У 2021 році Український інститут видав друкований збірник "Антологія української камерної музики: Станкович. Іщенко. Бібік" у двох томах, що концентрується на кращих зразках камерної музики 70-х років XX століття.
Видання вміщує вступну статтю доктора мистецтвознавства Ірини Тукової трьома мовами: українською, англійською та німецькою. Упорядником збірника виступив музикознавець і композитор Олексій Войтенко.
Цим виданням Український інститут продовжує систематичну репрезентацію української музичної спадщини у світі.