ВІДГУК

ДЖОРДАН ПІТЕРСОН. ЗА МЕЖАМИ ПОРЯДКУ.

Пітерсон, Джордан.
За межами порядку. Ще 12 правил життя. Beyond Order. 12 More Rules for Life / Джордан Пітерсон ; переклав з англійської Олексій Панич. - Київ : Наш формат, 2021. - 364, [1] с.

Що буде завтра: день піде за планом чи шкереберть? Який бік покаже монета життя: порядок чи хаос?
Якщо в першій книжці Джордан Пітерсон розповідає, як перемогти хаос, то в другій - розказує про випадки, коли доводиться приймати невизначеність. Це ще 12 правил життя, але вже про те, що не все залежить від нас. Про те, що за межами нашого контролю. За межами порядку. Про хаос - аномалію, новизну, непередбачуваність, трансформацію, розрив, і надто часто - падіння.
Як не потонути, коли доводиться вступати в грузьке болото? Чому хаос і порядок рівноцінно важливі? Як переживати втрати, відчай і страждання - й усе одно лишатися вдячним? Чому варто зробити одну кімнату в домі найкрасивішою? Як пов’язані надмірний контроль і тоталітаризм? На це й інше відповідає Пітерсон. Він обґрунтовує глобальні питання, апелює до історії, філософії, психологічної практики, а також до прикладів із власного життя. І що не менш важливо - чесно розповідає про переживання і прийняття особистих негараздів: хвороби дружини й доньки...

• Примірник наявний у фонді бібліотеки і доступний для замовлення в Електронному каталозі.
• Перш ніж оформити замовлення, виконайте авторизований вхід.